Те саме місце

Реалізовано: 2015

Мультимедійна інсталяція: звук, інтерактивний об’єкт.

Відкрита група (Jesper Buursink, Антон Варга, Юрій Білей, Павло Ковач, Станіслав Туріна)

 

Те саме місце - аудіо інсталяція, візуальна частина якої знаходиться на межі публічного та приватного простору. 

Мотивацією для створеня роботи ''те саме місце'' стала мультикультурність Беллмору, співпраця з радіо-художником Jesper Buursink та довготривала практика дослідженя простору Відкритою групою.

Використовуючи: звук, опис, розповідь, перше враження, як медіа.

До участі в проекті  було запрошено 19 місцевих жителів, кожен з яких носій іншої мови: 

Іспанська мова, Голландська мова, Індус, Російська мова, Румунська мова, Тагальська мова (Філіппіни), Сранан -Тонго (Суринамська мова), Чві (Гана), Англійська мова, Польська мова, Французька мова, Китайська мова, Пап'яме́нто (креольська мова), Турецька мова, Марокканська мова, Італійська мова, Арабська мова, І́гбо (Нігерія) і Крео́ли.

Коже участник здійснював перформативну дію, підчас якої задопомогою  кородкої розповіді (тривалість до 2 хв.)  окреслював простір Open ateliers zo artist in residence за адресою Kruitberg 1003a, Amsterdam Zuidoost. 

 

В результаті  створено 19 звукових просторів  на основі  одного, які дають змогу мешканцям Белмору без мовних обмежень ознайомитись з простором який перед тим був доступним для художників резиденції та привідкривався на деякий час для аудиторії яка відвідувала івенти в ньому. 

 

 

 

OPEN ATELIERS ZO artist in residence, м.Амстердам, Нідерланди.

Cтворeно за підтримки: Stadsdeel Amsterdam Zuidoost, Open Ateliers Zuidoost, European Cultural Foundation Tandem Project.