Відкрита галерея

Основним довготривалим проектом групи є Відкрита галерея.

На запрошення інституцій чи резиденцій або за власної ініціативи, простонеба чи в середині інституцій ми створюємо те, що називаємо "окресленям простору" - тимчасові території для експонування художніх робіт чи місця, які є самодостатніми творами. Такі "галереї" окреслюються видимими, проте символічними кордонами, чи ледь означеними інтервернціями чи самою нашою присутністю.

Після того як Відкрита галерея є окресленою, вона залишається й функціонує у власному середовищі без подальшого контролю. 

Через практику окреслення "Відкритих Галерей" ми розмірковуємо про можливість існування простору для репрезентації мистецтва без художника - і навпаки. 

Також проект рефлексує на ситуацію "Інституційної пустки" в українському сучасному мистецтві і може розглядатися як спроба дати форму для системи професійних  відносин всередині художнього середовища.

Соціальне значення, тобто питання відсутності галерей у цьому проекті не є вирішальним. Було б достатньо виставкових залів, цей проект не втратив би актуальності для нас.

 

 На даний момент з проекту "Відкрита галерея" реалізовано:

2014

Галерея на відрізку дороги #2

Галерея на відрізку дороги

Галерея на Biesentaler Strasse 

2013

Галерея  В. Всередині

Галерея „19”

Найбільший Немирівський арт-центер

2012 

Галерея 550 кв. метрів

Галерея з видом на ліс

Галерея на площі Арсенальній

Галерея Тиса

Галерея Два