Ключі від галереї

Реалізовано 16.12.2012

Наприкінці серпня 2012 року на околицях міста Виноградово, що на Закарпатті, в урочищі Виннички у підніжжі Чорної Гори, на березі річки Тиси, відбувся фестиваль "Креденц". Там "Відкрита група" створила одну із галерей під назвою "Тиса" у рамках проекту "Відкрита галерея". Серед багатьох закинутих та напівзруйнованих будівель було знайдено маленький будиночок. Потрапити в нього можна було через вибиті вікна. Під час оглядання Павло Ковач спробував відчинити двері власними ключами і йому вдалося. Відкривши будинок учасники групи побачили справжній "White cube", і це був знак, що проект на фестивалі потрібно робити тут. Назву галереї дала ріка Тиса. Сама галерея знаходиться на відстані 10 метрів від берега. З розповіді організаторів ми дізнались, що територію колишнього заводу і нашу галерею час від часу підтоплює. Експозиція складається з шести робіт, зроблених попередньо і тих, що створювались безпосередньо на місці.

Учасниками виставки стали: Стас Туріна (об'єкт "Це"), Юрій Білей (об'єкт "Transfer"), Антон Варга (об'єкт "Іо виправдання"), Олег Перковський ("Вікна"), Павло Ковач (об'єкт "Без назви"), Євген Самборський (об'єкт "Свобода").

Даний проект був підготовлений для проекту МузичіChristmasArtFair 2012

Проект складаєтьсь з 6 об'єктів у вигляді коробок, кожна з яких містить:

  • фото "Галереї Тиса"
  • фото об'єкту (одного із експозиції)
  • буклет з картою
  • підтверджувальний лист.

Підтверджувальний лист, про те, що ви стали власником одної із шести робіт проекту "Ключі від галереї"

Вітаємо!

Ви стали одним із шести власників проекту "Ключі від галереї", реалізованого "Відкритою групою" (Стас Туріна, Юрій Білей, Антон Варга, Олег Перковський, Павло Ковач, Євген Самборський).

Проект "Ключі від галереї" дає вам можливість отримати, окрім художньої роботи одного з учасників (в даному випадку Євгена Самборського, робота "Свобода"...), ще й можливість подорожі за цією роботою до околиць міста Виноградово, що на Закарпатті, в урочище Виннички до підніжжя Чорної Гори та мальовничих берегів величної Тиси.

  • Роботу ви можете забрати на протязі цілого року, починаючи з дати відкриття виставки "MuzychiChristmasArtFair" у Дніпропетровську 17.12.2012 року.
  • На місці зазначеному на карті, що знаходиться поблизу міста Виноградово знаходиться дім - "Галерея Тиса", ключі від якого знаходяться у вас.
  • Ви можете забрати тільки одну роботу.
  • У випадку винесення декількох робіт з виставки, нищення експозиції та інших пошкоджень галереї відповідальність за це нестиме ваша карма.
  • Після вибору роботи щиро просимо зачинити двері на ключ.

З найкращими побажаннями "Відкрита группа": Стас Туріна, Юрій Білей, Антон Варга, Олег Перковський, Павло Ковач, Євген Самборський.

 

Експозиція проекту 'MuzychiChristmasArtFair 2012'

Експозиція проекту 'MuzychiChristmasArtFair 2012'

Експозиція проекту 'MuzychiChristmasArtFair 2012'