Один м³ в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську»

З проекту Один м³

Реалізовано 13.03.2015

 

Проект піднімає питання свободи художника методом тимчасового привласнення та дає змогу окреслити свободу художника в даному просторі. «Один м?» — це постійно присутній в просторі привид, який то проявляється, то зникає на територіях галерей, арт-центрів та музеїв.

У мистецькому полі інституції фактично «віддають» свій простір художникам у користування на визначений термін, запрошуючи їх зробити проект.
У свою чергу художники, аплікуючи до інституцій
з планованими проектами, «просять» простір на деякий час.

У проекті «Один м?» простір надається художникам за умовами договору на визначений час, але без наперед визначеної конкретної цілі використання.

Важливим аспектом проекту є розвиток діалогу між різними художніми сценами країни мовою коротких тезисних виставок, створених в межах кубічного метру «галереї». Невеликий об’єм таких виставок дозволяє курувати експозиції дистанційно та виставляти будь-якого художника з будь-якої точки світу майже без особливих затрат.

У даному випадку проект має назву «Один м?» в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську».Його втіленням є підписання угоди між інституцією та Відкритою групою терміном на строк існування інституції.

План галереї

Фото галереї

Виставка «36 пострілів у вигляді яскравих синіх куль, що розкриваються у небі на пишні зелено-фіолетові півонії» арт-центр Я Галерея в Дніпропетровську .