Відкритий Магазин

Реалізовано 14.01.2013

ВІдповідно до того, що "Відкрита група" в основному працює з соціумом, ще одним кроком до соціальної інтеграції є входження в засоби масової інформації (радіо, телебачення, газети тощо).

В даному випадку ми використали інформаційну газету "Ваш Магазин".

Зібравши інформацію учасників "Відкритої групи" про їхні проекти, ми подали їх в газету, тим самим "зробили" з нього "Мистецький Об'єкт".

З іншого боку, це – відкрита освітня програма для "простих людей".

Людина, якій цікаво, дзвонить і цікавиться: "А шо таке інсталяція... об'єкт ...перформанс... ?" і основне - "нащо воно мені?".

Чи, наприклад, вона знаходить в колонці "Мистецтво і Колекціонерство" – фотографію перформансу - "Втрата простору" (фотодрук 29.5 х 42 см), Варшава, 2011р., авт. Ю. Білей, 300грн." яке вона знайшла між оголошеням - "картина бісером "Ангелята" 23 -29 см Чеський бісер, антиблікове скло, 330грн.".

Основною ідеєю є приближення сучасного мистецтва до простих людей. В якісь мірі ми продовжуєм робити те, що робить Алевтина Кахідзе і її "Christmas Art Fair", але в нашому випадку ми ставимо перед вибором, чи купити мені б/в обіссяний ковер за 300 грн., чи роботу одного з учасників (молодих, перспективних художників) з "Відкритої групи".

В розвитку даний проект має на меті розширити свої рамки і запросити до участі більшу кількість авторів.

Оголошення Євген Самборський, Антон Варга, Стас Туріна

Оголошення Євген Самборський, Антон Варга

Оголошення Стас Туріна

Оголошення Юрій Білей

Оголошення Юрій Білей

Оголошення Юрій Білей

Оголошення Олег Перковський, Павло Ковач (Джуніор)