ARS LONGA VITA BREVIS

Реалізовано 30.10.2013 - 06.01.2014

Онлайн трансляція, архів 59 просторів “галерей”, рами 60 x 31 cm, 58 відео.

 

Відкрита група (Юрій Білей, Антон Варга, Павло Ковач, Євген Самборський, Станіслав Туріна, Юля Ібрагімова, Павло Ковач (старший), Сергій Якунін, Анатолій Татаренко, Олексій Салманов, Володимир Воротньов, Марія Ланько, Лизавета Герман, Тетяна Кочубінська, Добриня Іванов, Саша Курмаз, Томаш Гажлінскі, Валерій Кумановський, Любомир Тимків, Лада Наконечна, Данило Ковач, Іван Олексяк, San Morce, Володимир Топій, Вячеслав Поляков)

 

Даний проект можна назвати досить послідовним і основаним на довготривалому проекті ‘’Відкрита галерея’’. Попередні відкриті галереї будувались. Тобто іншими словами для демаркації, окреслення простору ми завжди використовували засоби для матеріалізації цього самого простору або ж в похідному – його меж.

Перший крок в цьому проекті - це відмова від наративної, матеріальної демаркації. Цього разу простір фіксується виключно ‘’зором’’ кожного з чотирьох. 

Кожна камера це в першу чергу можливість фіксування симультанності існування (протяжності в часі) одного простору в 4-х його координатах. 

Система виміру – час. Скільки б кілометрів ми не пройшли, весь проект вимірюється в 9 годинах запису на кожній камері щодня, що продиктовано годинами роботи інституції, в стінах якої реалізовувався проект.

2 -ий крок – пошук онлайн. Наше життя, яке, як виходить, ми так само фіксуємо на камерах. Одночасність нашого існування.  поряд і окремо.  Відповідно підключається дискурс існування групи.

Фіксація галереї  у вже й так ніби постійно фіксованому нами тими же камерами - це жест. Жест виокремлення. Саме тому нам постійно необхідно дбати про чистоту, ‘’тишинy’’, контрасність цього виокремлення.

Під час реалізації проекту весь 9-ти годинний потік транслювався онлайн виключно в залі експозиції в арт-центрі.

3-ій крок – документація. Існування галереї після того, як ми припинили фіксацію, – абстрактне. В повній мірі (хоча б у часі, в ‘’протяжності’’) галерея існує у вигляді записаної інформації на флешці.
Все інше в рамах – спосіб читабельного її опису.


Складові елементи документації :]

1. Назва, дата
2. Скріншоти одночасно фіксованого
простору з кожної камери(a, b, c, d)
3. Цифровий носій з 4-канальним
відеозаписом зафіксованого простору.
4. Можливий пояснювальний текст,
тривалість простору(хв) та місце фіксації.
5. Можливий артефакт.

 


 

День 9 / 08.11.2013
Озеро як Озеро

Піскові озера.
Дорогою назад відбулась спроба окреслення озера.Через розмову.
Одночасно з чотирма випадковими людьми.

 

Час існування : 0,55 хв.
М.Львів, вул.Коновальця
08.11.2013

  

Day 9 / Lake, just a lake (From project ARS LONGA VITA BREVIS) from Open Group on Vimeo.

Day 9 / 08.11.2013
Lake, just a lake
From project " ARS LONGA VITA BREVIS " .

 

 


 

День32 / 05.12.2013

Окупована територія
 
Окреслення окупованої території .Означення потоку людей на сходах будівлі КМДА захопленої пікірувальниками під час мирного протесту .
Закінчення процесу відбулося у зв’язку із проханням до одного з учасників припинити запис.
 
Часіснування: 1 хв.
Київ, вул.Хрещатик,КМДА.
05.12.2013

Dey 32 / Occupied territory (From project ARS LONGA VITA BREVIS ) from Open Group on Vimeo.

Day 32
Occupied territory
From project ARS LONGA VITA BREVIS

 


 

За 59 днів протяжності проекту до основного складу групи долучалися на один день також інші учасники :

Юля Ібрагімова,Павло Ковач (старший),Сергій Якунін ,Анатолій Татаренко,Олексій Салманов, Володимир Воротньов, Марія Ланько, Лиза Герман, Тетяна Кочубінска, Добриня Іванов, Олександр Курмаз, Томаш Гажлінскі, Валерій Кумановський, Любомир Тимків, Лада Наконечна, Данило Ковач, Іван Олексяк, San Morce, Володимир Топій, Вячислав Поляков .

Проект «Ars Longa Vita Brevis»  створений спеціально для  ‘’Виставки номінантів на Премію Pinchuk Art Prize’’ в PinchukArtCentre, м.Київ що проходила в 2013 році. Cтворeно за підтримки PinchukArtCentre м.Київ, Україна.