Без назви

Реалізовано 2015 – дотепер.

Стіл, принтер, інтернет-інтерфейс, папір.

Відкрита група (Юрій Білей , Антон Варга, Павло Ковач, Станіслав Туріна).

 

У січні 2015 року, коли розпочався проект, кількість жертв у збройному конфлікті Східної України досягла 5 358. Це включало людей з обох сторін конфлікту, в тому числі цивільних осіб (за даними ООН). Щоб зрозуміти значення цього абстрактного числа, Кожен з учасників Відкритої групи (Антон Варга, Юрій Білей, Стас Туріна, Ковач Павло) почали фіксувати нові знайомства, з до того незнайомими нам людьми. В результаті Відкрита група переводить одну статистику в іншу, протиставляючи смерті  - зародження нових відносин.

В експозиції представлений об’єкт з даними, що постійно оновлюються і містить наступну інформацію:

- порядковий номер знайомства;

- ім'я, прізвище або як людина представилась;

- абревіатуру з перших літер імені і прізвища учасника Відкритої групи, яка позначає чиє це знайомство;   

- дату (рік, місяць, день знайомства);

- місце знайомства і приватні деталі необхідні для нагадування.

На момент відкриття проекту, останні дані статистики жертв (15 березня 2017 року, згідно з Місією ООН з прав людини в Україні) свідчить, що кількість жертв збільшилася до 9 940 чоловік. Проект "Без Назви" буде тривати до того часу поки сума "нових знайомств" не буде відповідати остаточній кількості загиблих в збройному конфлікті на сході України (опираючись на офіційні джерела).

Кількість нових знайомств фіксується щодня  в онлайн режимі.

Виставка FUTURE GENERATION ART PRIZE @ VENICE 2017. Проект в рамках офіційної паралельної програми 57-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції - La Biennale di Venezia. Фотограф - Сергій Іллін.

Виставка "Відкрита група. У зв'язку з обставинами", галерея Асенал, Білосток, Польща, 2017. Фотограф -  Maciej Zaniewski.