Одна з N * (N* - кількість робіт)

Реалізовано: 2013

Учасники виставки: Галина Хорунжа, Іван Небесник, Яковина Іванна-Катерина, Костя Смолянінов, Сергій Савченко, Юрій Савтер, Даша Кузьмич, Даніїл Галкін, Олекса Манн, Олексій Салманов, Kinder Album, Наталя  Шевченко, Влодко Кауфман, Вадим Харабарук, Юрій Коваль, Сергій Біба, Роберт Саллер, Мартин Сусленко, Петро Ряска, Анатолій Татаренко, Ярослав Футимський, Сергій Радкевич, Ермолаева Катерина, Сергій Петлюк, Саша Долгий, Василь Бажай.

Куратор: Відкрита група (Юрій Білей, Антон Варга, Олег Перковський, Павло Ковач, Станіслав Туріна, Євген Самборський)

Місце:  Галерея Detenpyla, м.Львів.

 

"Груповий проект так звана, солянка, і в той самий момент інтерактивний об’єкт. Який надає глядачу право вибору. Художник пропонує власний зліпок відчуттів. Картина статична, ось вона перед нашими очима. 

Ми прижмурюємось, відходимо на певну відстань, тим самим пробуємо втиснутися у всесвіт, запропонований автором. А потім інша робота, і інша, і так до тих пір,поки щось не сподобалося. І ось вона – картина, якщо вона вам насправді подобається, то, будьте ласкаві, повісьте її на стіну, тим самим ви зробите свій вибір. Достатньо і цього."

 

Експозиція складалась з двох стелажів при підлозі на яких були розміщенні роботи  учасників. Право вибрати  роботу  для експонування мав кожен відвідувач. Мінімальний час експозиції однієї роботи 15 хвилин. Місце для експонування роботи було визначеним і постійним. Робота мала розмір 1х1 м і була виконана на підрамнику  чи планшеті, для можливості  зручного експонування. Техніка і матеріали виконання необмежені. Єдина умова - робота мала бути площинною і мати чіткий розмір 1х1 м.